Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Show
ka: ჩვენება
