Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Show
lv: Rādīt

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Image style
lv: Attēla stils

en: View mode
lv: Skata režīms
