Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Large
mr: मोठे

en: format
mr: साचा

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
