Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Medium
ne: माध्यम

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
