Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Large
nl: Groot

en: format
nl: formaat

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Class
nl: Klasse

en: Show
nl: Weergeven

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link field
nl: Link-veld

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl
