Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Large
ro: Mare

en: format
ro: formatul

en: Medium
ro: Mediu

en: Class
ro: Clasă

en: Show
ro: Arată

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link field
ro: Câmp de tip legătură

en: View mode
ro: Mod de vizualizare
