Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Large
sk: Veľké

en: format
sk: formát

en: Medium
sk: Stredná

en: Class
sk: Trieda

en: Show
sk: Zobraziť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
