Media Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Class
sv: Klass

en: Show
sv: Visa

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Link field
sv: Länkfält

en: View mode
sv: Visningsläge
