Media Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: Large
uk: Велике

en: format
uk: формат

en: Medium
uk: Середній

en: Class
uk: Клас

en: Show
uk: Показати

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link field
uk: Поле посилання

en: View mode
uk: Режим перегляду
