Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Error generating image.
az: Şəkil yaratma xətası.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
az: %path yerləşən əldə edilmiş təsviri yaratmaq mümkün deyil.
