Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Created
be: Створана

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Media
be: Мультымедыя

en: image
be: малюнак

en: Image generation in progress. Try again shortly.
be: Утварэнне выявы ў працэсе. Паспрабуйце зноў праз кароткі прамежак часу.

en: Error generating image.
be: Памылка генерацыі выявы.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
be: Немагчыма ўтварыць вытворную выяву, змешчаную ў %path.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
