Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: image
bo: པར་རིས

en: Image generation in progress. Try again shortly.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པས། ཅུང་ཙམ་གྱི་རྗེས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Error generating image.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Unable to generate the derived image located at %path.
bo: %path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
