Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: image
cy: delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
