Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: image
el: εικόνα

en: Image generation in progress. Try again shortly.
el: Δημιουργία εικόνας σε εξέλιξη. Δοκιμάστε ξανά σε λίγο.

en: Error generating image.
el: Σφάλμα κατά τη δημιουργία της εικόνας.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία της παράγωγης εικόνας που βρίσκεται στο %path.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
