Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Created
hi: निर्मित

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Media
hi: मीडिया

en: Changed
hi: बदल गया

en: image
hi: छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
