Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Preview
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Media
hr: Mediji

en: image
hr: slika

en: Image generation in progress. Try again shortly.
hr: Stvaranje slike u tijeku. Probajte malo kasnije.

en: Error generating image.
hr: Greška tijekom stvaranja slike.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hr: Nije bilo moguće stvoriti izvedenu sliku na lokaciji %path.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
