Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Created
ja: 作成

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Media
ja: メディア

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Changed
ja: 変更済

en: image
ja: 画像

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ja: 画像生成を実行中です。少し待ってから再度やり直してください。

en: Error generating image.
ja: 画像生成エラー。

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ja: %path に派生画像ファイルを生成できません。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
