Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Media
km: មេឌៀ

en: image
km: រូបភាព

en: Image generation in progress. Try again shortly.
km: ការ​បង្កើត​រូបភាព​កំពុង​តែ​ដំណើរការ ។ ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​បន្តិច​ទៀត​នេះ​ ។

en: Error generating image.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​បង្កើត​រូបភាព ។

en: Unable to generate the derived image located at %path.
km: មិន​អាច​បង្កើត​រូបភាព​ដែល​ទាញ​យក​ដែល​ស្ថិត​នៅ​ %path ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
