Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: image
nl: afbeelding

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)
