Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Original image
oc: Imatge original

en: Media
oc: Mèdia

en: Changed
oc: Modificat

en: image
oc: imatge

en: Image generation in progress. Try again shortly.
oc: Generacion de l'imatge en progrés. Tornatz-lo a provar en breu.

en: Error generating image.
oc: Error al generar l'imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
oc: Es pas estat possible de generar l'imatge derivada que se tròba a %path.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
