Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Created
eu: Sortua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Changed
eu: Aldatuta

en: image
eu: irudia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
