Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Created
fi: Luotu

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Changed
fi: Muuttunut

en: image
fi: kuva

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fi: Kuvanluonti käynnissä. Yritä uudelleen hetken kuluttua.

en: Error generating image.
fi: Virhe kuvan luonnissa.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fi: Muokatun kuvan lataaminen osoitteesta %path epäonnistui.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
