Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Created
fr: Créé

en: Original image
fr: Image originale

en: Media
fr: Média

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: Changed
fr: Modifié

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fr: La génération d'image est en cours. Essayer à nouveau un peu plus tard.

en: Error generating image.
fr: Erreur de génération d'image.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fr: Impossible de générer l'image dérivée dont l'emplacement est %path.

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
