Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Created
gl: Creado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Media
gl: Medios

en: Changed
gl: Cambiado

en: image
gl: imaxe

en: Image generation in progress. Try again shortly.
gl: Xeración de imaxes en marcha. Ténteo de novo en breve.

en: Error generating image.
gl: Erro o xerar a imaxe.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
gl: Non se puido xerar a imaxe derivada ubicada en %path.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
