Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Changed
lt: Pakeista

en: image
lt: paveikslėlis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
