Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Created
ru: Создано

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Changed
ru: Изменение

en: image
ru: изображение

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ru: Генерация изображения. Попробуйте вскоре.

en: Error generating image.
ru: Ошибка генерации изображения.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ru: Невозможно создать заданное изображение в %path.

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
