Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Media
th: สื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: image
th: รูปภาพ

en: Error generating image.
th: ข้อผิดพลาดที่ภาพที่สร้างขึ้น

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
