Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Metadata
uk: Метадані

en: Changed
uk: Змінено

en: image
uk: зображення

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Виконується генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
