Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Media
vi: Phương tiện

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: image
vi: hình ảnh

en: Image generation in progress. Try again shortly.
vi: Đang thực hiện quá trình tạo ảnh. Xin vui lòng thử lại.

en: Error generating image.
vi: Gặp lỗi khi tạo ảnh.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
vi: Không thể tạo bản sao sửa đổi của ảnh, tại %path.

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
