Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Media
ar: ميديا

en: Changed
ar: تم التغير

en: image
ar: صورة

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ar: يجري توليد الصورة، حاول مجددا بعد قليل.

en: Error generating image.
ar: خطأ في توليد الصورة.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ar: تعذر توليد الصورة المشتقة الموجودة في %path.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
