Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Created
da: Oprettet

en: Original image
da: Originalt billede

en: Changed
da: Ændret

en: image
da: billede

en: Image generation in progress. Try again shortly.
da: Billedoprettelse i gang. Prøv igen om et øjeblik.

en: Error generating image.
da: Fejl ved generering af billede.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
da: Kan ikke generere det afledte billede på %path.

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)
