Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Created
pl: Utworzono

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: image
pl: obrazek

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pl: Trwa generowanie obrazków. Proszę spróbować za chwilę.

en: Error generating image.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia obrazków.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pl: Utworzenie obrazka znajdującego się w %path nie jest możliwe.

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
