Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Media
fa: رسانه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Error generating image.
fa: خطا در تولید تصویر.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fa: قادر به تولید تصویر مشتق شده واقع در %path نیست.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
