Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Created
pt: Criado

en: Original image
pt: Imagem original

en: Changed
pt: Alterado

en: image
pt: imagem

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pt: Geração de imagem em curso. Tente novamente em breve.

en: Error generating image.
pt: Erro ao gerar a imagem.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pt: Não foi possível gerar a imagem proveniente da localizada em %path.

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)
