Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Created
sv: Skapad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Changed
sv: Ändrad

en: image
sv: bild

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sv: Bildgenerering pågår. Försök igen om en liten stund.

en: Error generating image.
sv: Fel vid generering av bild.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sv: Kunde inte generera den härledda bilden som finns på %path.

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
