Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Media
tr: Medya

en: Changed
tr: Değişti

en: image
tr: imaj

en: Image generation in progress. Try again shortly.
tr: Resim oluşturma işlemi sürüyor. Lütfen az sonra tekrar deneyin.

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
