Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Created
ca: Creat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Media
ca: Multimèdia

en: Changed
ca: Canviat

en: image
ca: imatge

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ca: Generació de la imatge en progrés. Torneu-ho a provar en breu.

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
