Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Media
cs: Média

en: Changed
cs: Změněno

en: image
cs: obrázek

en: Image generation in progress. Try again shortly.
cs: Obrázek se právě vytváří. Zkuste to o chvíli později.

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
