Media Fotoweb (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Created
es: Creado

en: Original image
es: Imagen original

en: Media
es: Multimedia

en: Metadata
es: Meta datos

en: Changed
es: Modificado

en: image
es: imagen

en: Image generation in progress. Try again shortly.
es: Creación de imagen en progreso. Inténtelo dentro de un instante.

en: Error generating image.
es: Error al crear la imagen

en: Unable to generate the derived image located at %path.
es: No se pudo generar la imagen derivada ubicada en %path.

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
