Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Created
et: Loodud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Media
et: Meedia

en: Changed
et: Muudetud

en: image
et: pilt

en: Image generation in progress. Try again shortly.
et: Pildi genereerimine on pooleli. Proovi hetke pärast uuesti.

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
