Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Created
hu: Létrehozva

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Media
hu: Média

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: image
hu: kép

en: Image generation in progress. Try again shortly.
hu: A kép előállítása folyamatban van. Érdemes rövid idő múlva újrapróbálni.

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
