Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
