Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Created
jv: Digawé

en: Original image
jv: Gambar asli

en: image
jv: gambar

en: Image generation in progress. Try again shortly.
jv: Lagi nglakokaké pamrosesan gambar. Coba sedhela maneh.

en: Error generating image.
jv: Kaluputan mroses gambar.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
jv: Ora bisa mroses gambar turunan nang %path.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
