Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: image
kn: ಚಿತ್ರ
