Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: image
ku: وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
