Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Created
lv: Izveidots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Media
lv: Multivide

en: Changed
lv: Labots

en: image
lv: attēls

en: Image generation in progress. Try again shortly.
lv: Notiek attēlu ģenērēšana. Mēģini pēc brīža vēlreiz.

en: Error generating image.
lv: Kļūda ģenerējot attēlu.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lv: Nav iespējams ģenerēt atvasināto attēlu %path.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
