Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Created
ro: Creat

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Changed
ro: Schimbat

en: image
ro: imagine

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ro: Generare imagine în progres. Încearcă din nou mai târziu.

en: Error generating image.
ro: Eroare la generare imagine.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ro: Imposibil de generat imaginea derivată localizată la %path.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
