Media Fotoweb (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Created
sk: Vytvorené

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Media
sk: Médiá

en: Changed
sk: Zmenené

en: image
sk: obrázok

en: Image generation in progress. Try again shortly.
sk: Práve prebieha generovanie obrázku. Skúste trochu neskôr.

en: Error generating image.
sk: Chyba generovania obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
sk: Nepodarilo sa generovať odvodený obrázok umiestnený na %path.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
