Media Gallery (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: ගෘහය

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
