Media Gallery (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Updated term %term.
sq: U përditësua termi %term.

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
